REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Powstające na Dolnym Śląsku regionalne centrum handlowe OTO Park w Lubinie pozyskało nowych najemcówartykuł
Pokaż artykuł
Powstające na Dolnym Śląsku regionalne centrum handlowe OTO Park w Lubinie pozyskało nowych najemców
Powstające nowe regionalne centrum handlowe w Lubinie (woj. dolnoślaskie) kompletuje grono najemców. Jako jedne z ostatnich, do OTO Parku Lubin dołączają kolejne znane i wyczekiwane marki – Mr. D.I.Y., Nexterio, Hebe i Piekarnia Hert. Wraz z nimi oferta zakupowo-usługowa projektu nabrała niemal ostatecznego kształtu. Na uwagę zasługuje też dynamicznie postępująca budowa lubińskiego kompleksu o powierzchni 15 000 mkw. GLA, którego otwarcie zaplanowano na 4. kwartał 2026.
PepsiCo pozostaje w w Logicor Park Mszczonów pod Warszawąartykuł
Pokaż artykuł
PepsiCo pozostaje w w Logicor Park Mszczonów pod Warszawą
Logicor przedłużył z PepsiCo Polska umowę najmu na niemal 58,5 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w parku Logicor Mszczonów w powiecie żyrardowskim pod Warszawą. To największe centrum dystrybucyjne PepsiCo w naszym kraju.
[Wrocław] Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska daje pieniądze na usuwanie skutków powodziartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska daje pieniądze na usuwanie skutków powodzi
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska we Wrocławiu będzie dofinansowywał likwidację skutków powodzi,...
[Dolny Śląsk] Japoński TBAI do 2018 roku zwiększy zatrudnienie w fabryce automotive w Nowogrodźcu-Wykrotachartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Japoński TBAI do 2018 roku zwiększy zatrudnienie w fabryce automotive w Nowogrodźcu-Wykrotach
Firma TBAI Poland Sp. z o.o. (należąca do japońskiej grupy Toyota Boshoku Corporation) z roku na rok...
Dolny Śląsk: Budimex rozbuduje za 578 mln zł tzw. "Żelazny Most"artykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Budimex rozbuduje za 578 mln zł tzw. "Żelazny Most"
KGHM Polska Miedź S.A. rozpoczyna kolejną bardo ważną inwestycję na Dolnym Śląsku. Miedziowy koncern...
Dolny Śląsk: Wkrótce otwarcie nowej fabryki Voss Fluid pod Legnicąartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Wkrótce otwarcie nowej fabryki Voss Fluid pod Legnicą
W tym miesiącu ma zostać otwarta nowa fabryka na Dolnym Śląsku. Chodzi o inwestycję niemieckiej firm...
[Aglomeracja Wrocławska] Niemiecki producent z branży motoryzacyjnej zwiększa zatrudnienie w Jelczu-Laskowicachartykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] Niemiecki producent z branży motoryzacyjnej zwiększa zatrudnienie w Jelczu-Laskowicach
Kolejny inwestor działający w branży automotive stawia na rozwój swojego biznesu w Aglomeracji Wrocł...
[Dolny Śląsk] T4B planuje budowę fabryki w Miliczuartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] T4B planuje budowę fabryki w Miliczu
Spółka T4B zajmująca się opracowaniem koncepcji, projektowaniem i wdrażaniem automatyki oraz rozwiąz...
Aglomeracja Wrocławska: Ronal rozbuduje fabrykę felg aluminiowych w Jelczu-Laskowicachartykuł
Pokaż artykuł
Aglomeracja Wrocławska: Ronal rozbuduje fabrykę felg aluminiowych w Jelczu-Laskowicach
Ronal otrzymał pod koniec kwietnia pozwolenie na rozbudowę z przebudową fabryki felg aluminiowych w...
Pod Wrocławiem powstanie nowy budynek biurowo-usługowyartykuł
Pokaż artykuł
Pod Wrocławiem powstanie nowy budynek biurowo-usługowy
W podwrocławskich Siechnicach szykuje się nowa inwestycja. Będzie to kolejny obiekt biurowy, który p...
Dolny Śląsk: W Polkowicach powstanie nowa Komenda Powiatowa Policji [WIZUALIZACJA]artykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: W Polkowicach powstanie nowa Komenda Powiatowa Policji [WIZUALIZACJA]
Znamy wszystkie oferty, jakie zostały złożone w przetargu na budowę nowej Komendy Powiatowej Policji...
Dolny Śląsk: LG Chem Energy zainwestuje kolejne 579 mln dolarów. Znamy szczegóły dotyczące nowej inwestycji tego koncernu w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: LG Chem Energy zainwestuje kolejne 579 mln dolarów. Znamy szczegóły dotyczące nowej inwestycji tego koncernu w Polsce
Z informacji jakie właśnie pojawiły się w koreańskich mediach, zarząd LG Chem podjął decyzję o dokon...
Legnica: Kończy się rozbudowa Centrum Magazynowo-Logistycznego ASC Workers [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Legnica: Kończy się rozbudowa Centrum Magazynowo-Logistycznego ASC Workers [ZDJĘCIA]
ASC Workers kończy rozbudowę swojego Centrum Magazynowo-Logistycznego w Legnicy, którego generalnym...
Aglomeracja Wrocławska: Szwedzki koncern Froche poszukuje pracowników do fabryki w Nowej Wsi Wrocławskiejartykuł
Pokaż artykuł
Aglomeracja Wrocławska: Szwedzki koncern Froche poszukuje pracowników do fabryki w Nowej Wsi Wrocławskiej
Szwedzka firma Froche specjalizująca się w w przetwórstwie tworzyw sztucznych poszukuje pracowników...
Placówka muzealno-kulturalna "Dom Zośki" inwestycja
Pokaż inwestycję
Placówka muzealno-kulturalna "Dom Zośki"
Piaseczno, Królowej Jadwigi 11
20 milionów złotych na odbudowę żłobków po powodzi. Gigantyczne inwestycje w infrastrukturęartykuł
Pokaż artykuł
20 milionów złotych na odbudowę żłobków po powodzi. Gigantyczne inwestycje w infrastrukturę
Rząd przeznaczy 20 mln zł na realizację programu odbudowy żłobków po powodzi. Środki pochodzą z rezerwy celowej Ministerstwa Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej. Dodatkowe środki w wysokości 20 mln zł rząd przekaże na budowę mostu w gminie Mietków pod Wrocławiem. Te inwestycje są częścią większego planu odbudowy po powodzi, w który zaangażowano już ponad 3 miliardy złotych publicznych pieniędzy. O planach inwestycyjnych poinformowali ministrowie w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Marcin Kierwiński i Magdalena Roguska, którzy odwiedzili Dolny Śląsk.
Magnolia Park z coraz dłuższą listą najemcówartykuł
Pokaż artykuł
Magnolia Park z coraz dłuższą listą najemców
Największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku systematycznie powiększa listę najemców. Klienci odwiedzający centrum handlowe Magnolia Park we Wrocławiu mają od kilku tygodni możliwość skorzystania z nowej kawiarni Green Caffè Nero oraz z nowego formatu salonu jubilerskiego, rodzinnej polskiej marki Łyko Diamonds. Na remodeling i powiększenie powierzchni zdecydowała się również marka odzieżowa Guess.
Koleje Dolnośląskie z najlepszym wynikiem w historii i wielkimi inwestycjami w tleartykuł
Pokaż artykuł
Koleje Dolnośląskie z najlepszym wynikiem w historii i wielkimi inwestycjami w tle
Ponad 2,5 miliona pasażerów w ciągu miesiąca. Takiego wyniku, który został odnotowany w marcu, Koleje Dolnośląskie jeszcze nigdy nie miały. Liczba potwierdza rosnącą rolę kolei regionalnej jako podstawowego środka transportu dla mieszkańców Dolnego Śląska, ale również zapotrzebowanie na nowoczesny tabor.
Budowa kolejnego odcinka drogi ekspresowej S8 Wrocław/Kobierzyce - Kłodzko coraz bliżejartykuł
Pokaż artykuł
Budowa kolejnego odcinka drogi ekspresowej S8 Wrocław/Kobierzyce - Kłodzko coraz bliżej
Budowa kolejnego odcinka drogi ekspresowej S8 Wrocław/Kobierzyce - Kłodzko coraz bliżej. 14 kwietnia do Wojewody Dolnośląskiego trafił wniosek o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) dla budowy drogi ekspresowej S8 pomiędzy węzłami Ząbkowice Śląskie Północ - Bardo.
[Warszawa] Inwestycje drogowe w Warszawie w 2013 roku: Mniej, ale za to intensywnieartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Inwestycje drogowe w Warszawie w 2013 roku: Mniej, ale za to intensywnie
Warszawskie Biuro Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym wyróżniło 180 priorytetowych in...
REKLAMA